Amazonit náramek velké průsvitné kuličky tyrkysového zabarvení 1,1 cm ! Peru Amazonit jemně broušené kuličky. "KÁMEN KOMUNIKACE A POROZUMĚNÍ". Peru

 

Amazonit je ochranný, rituální a harmonizační kámen odpradávna využívaný šamany v Amazonii. Amazonit je také znám jako "Kámen komunikace a porozumění", především díky jeho schopnosti ukazovat pravdu ve vztazích, naslouchat jí a dokázat upřímně, avšak citlivě sdělovat naše názory. Amazonit umožňuje verbalizovat také naše pocity a emoce, také se otvírat citům ostatních. Amazonit otvírá intuici. Je psychickým „tišitelem“ a hojí staré šrámy a traumata. Dokáže tlumit rozjitřené emoce, zklidňuje bouřlivé situace, zbavuje napětí a přetlaku vzniklým stresem. Vyrovnává ženskou a mužskou energii. Dokáže zhmotňovat naše přání. 

Dostupnost Vyprodáno
600 Kč / ks
Kód produktu AMANAR1
Značka Feng Šuej Kameny
Kategorie Amazonit
Položka byla vyprodána...
 

100 % přírodní náramek z peruánského amazonitu je vyroben z pravidelných kamenných kuliček o průměru 1,1 cm (!) s profesionálním výbrusem a vysokým leskem. Kuličky jsou navlečeny na elastické gumce o délce přibližně 19 cm. Náramky jsou pružné, sedí všem velikostem.

Amazonit je velmi pozitivní kámen, který uvádí do rovnováhy vše kolem sebe. Amazonit je jedním z vyhlášených jihoamerických šamanských kamenů.

Tento kámen nás chrání před vlivem elektrosmogu z výpočetní techniky, mobilních telefonů, zesilovačů, antén aj. 

Amazonit podporuje učení se novým věcem včetně studia jazyků. Také „otvírá srdce“ a podporuje mezilidskou i milostnou komunikaci, vzájemné naslouchání a pochopení. Dokáže tlumit rozjitřené emoce, zklidňuje bouřlivé situace, zbavuje napětí a přetlaku vzniklým stresem.

Amazonit pomáhá zhmotnění našich vizí a přání.

 

Původ: Peru

Ke šperku z Amazonitu lze dokoupit i dárkovou krabičku: https://www.fengsuejkameny.cz/vyberove-naramky-z-prirodnich-kamenu/sperkova-krabicka-na-naramky/.Velké letěné vejce z peruánského amazonitu. Dodáváno s podstavcem. 

Hmotnost 0.032 kg
Průměr kuliček: 1,1 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.