Achát - vzácný marocký výběrový v top kvalitě s krásnou kresbou a červeným lemem, 8,3 x 6 x 3,6 cm Achát top select s leštěnou čelní stěnou. 161 g. Maroko

 

Vzácný výběrový marocký achát (top kvalita) s krásnou kresbou a červeným lemováním.

Achát je vyhlášeným kamenem rovnováhy. Blokuje geopatogenní zóny. Vyrovnává póly jin a jang po fyzické i psychické stránce. V Tradiční čínské medicíně a krystaloterapii jsou společně s křišťálem jedni z nejfrekventovaněji používanými krystaly, oba kameny jsou považovány za "univerzální léčitele".. Achát je velmi citlivě, avšak vytrvale a se stejnou intenzitou působící minerál, díky němuž je ve Feng Šuej umístitelný de facto kamkoli, kde potřebujeme nastolit harmonii. Achát vnáší soulad také mezi city a rozum, ukotvuje roztěkanou mysl a zároveň zabručí naše intuitivní naladění. Podporuje soustředění, pomáhá skvěle při učení. Zbavuje stresu a zklidňuje. Achát je velmi jemný a "pohodový kámen". 

Dostupnost Vyprodáno
580 Kč / ks
Kód produktu ACH12
Kategorie Achát přírodní
Položka byla vyprodána...
 

ACHÁT VE FENG ŠUEJ

Achát dokáže uvádět do souladu vše, co není momentálně v rovnováze. Ve Feng Šuej se uplatňuje zejména pro jeho schopnost vyrovnávat energii jin a jang. Očišťuje prostor od všeho negativního, proto se využívá i pro odklon elektrosmogu a geopatogenních zón. nachází uplatnění  uomáhá se soustředit se a uvolnit se

Ochrana, očista, harmonizace - achát umísťujeme kamkoli, kde vnímáme nesoulad

Pracovna, kancelář, dětský pokoj - achát zde podporuje klid a soustředění. Umístěním na psací stůl docílíte snazšího učení.

Feng Šuej dětského pokoje – achát díky jeho jemnému působení pomáhá dětem dobře spát. Navíc zklidňuje jejich emoce a dodává pocit bezpečí.

Jihozápadní sektor nebo ložnice - dodává odvahu do stávajících či nových vztahů.

Feng Šuej Ložnice – achát je skvělý kámen na ztišení mysli a podporu kvalitního spánku. Přináší pocit bezpečí a ochrany. Hojí rány z předešlých vztahů a očišťuje od pocitů ukřivdění. Posiluje v odhodlání hledat nového partnera. Vhodný také pro ženy s problémy s dělohou.

Další blahodárné účinky achátu:

Achát je podobně jako křišťál jedním z univerzálních "léčitelů". Achát vyrovnává ženskou a mužskou polaritu. Neutralizuje negativní energie. Tlumí bolesti hlavy a zad aj. Velmi vhodný krystal pro harmonizaci ženských pohlavních orgánů. Podporuje trávení. Léčí žaludek, slinivku břišní, oči. Pročišťuje lymfatický systém a léčí problémy s kůží aj.

Achát je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Další acháty naleznete kliknutím na tento odkaz.

Původ: Maroko

Hmotnost 0.161 kg
Rozměry: 8,3 x 6 x 3,6 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.