Achát s modrým chalcedonem - krásná barevná kombinace, broušená stěna pro zvýraznění kresby. 87 g Dekorativní kámen - pestrobarevný achát. Maďarsko. 5,8 x 5 x 3,3 cm

Kód: ACH3
450 Kč / ks
Skladem

Kvalitní pestrobarevný achát s modrým chalcedonem a leštěnou čelní stěnou pro vyniknutí kresby. Achát je vyhlášeným kamenem rovnováhy, ve Feng Šuej proslulý svou schopností trvale vyrovnávat póly jin a jang, blokovat geopatogenní zóny a odklánět elektromagnetický smog a další rušivé vlivy v prostoru. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Achát je jemný a "pohodový kámen".  Ve Feng Šuej i v Tradiční čínské medicíně, stejně jako křišťáljedním z nejfrekventovaněji používaným krystalem. Oba jsou považovány za velmi univerzální harmonizační a očistná kameny, a to jak v prostoru, tak i pro tělesnou, mentální i duševní svěžest. Achát vnáší soulad mezi city a rozum, ukotvuje roztěkanou mysl a zároveň zaručí naše intuitivní naladěníPodpoří nás, potřebujeme-li se soustředit, mentálně, pracovně, při učení aj. vyzařující hluboký vnitřní klid, harmonii a spokojenost na všech úrovních.

Modrý chalcedon je po právu nazýván „Kamenem partnerské komunikace, empatie a vzájemného porozumění". Jak již i jeho "nebesky modrá" barva napovídá, pomáhá nám povznést se nad každodenními starostmi, rychle zklidnit rozbouřené emoce, zbavit nás stresu a zlepšit náladu, také nás skvěle povzbudí, zejména v okamžicích, kdy si nevěříme,  obáváme se neznámého nebo se nám těžko vyjadřují naše myšlenky, pocity a přání, zejména těm, na kterých nám nejvíce záleží.

Další rozmanité acháty naleznete ZDE

ACHÁT S CHALCEDONEM VE FENG ŠUEJ:

Ve Feng Šuej se stará o energetickou  harmonii v prostoru. Zde navíc blokuje geopatogenní zóny, odklání elektromagnetické vyzařování a ruší i další nežádoucí jevy. Achát s chalcedonem je velmi citlivě, avšak vytrvale a se stejnou intenzitou působící minerál, díky němuž je ve Feng Šuej umístitelný de facto kamkoli, kde potřebujeme nastolit harmonii. 

Ochrana, očista, harmonizace - achát umísťujeme kamkoli, kde vnímáme nesoulad.

Feng Šuej dětského pokoje – díky jemnému působení tohoto kamene se dětem v jeho blízkosti daří dobře spát, mají zklidněné emoce a získávají pocit ukotvení, péče a bezpečí.

Feng Šuej ložnice – achát s chalcedonen je skvělý pomocník na ztišení mysli a podporu kvalitního spánku. Přináší pocit bezpečí a ochrany. "Hojí rány" z předešlých vztahů a očišťuje od pocitů ukřivdění. Posiluje v odhodlání hledat nového partnera. V ložnici je vhodný také pro ženy při problémech s dělohou.

Pro zklidnění a odpočinek umísťujeme achát s chalcedonem taktéž do ložnice nebo do severovýchodního sektoru Feng Šuej (Pa Kua zóny odpočinku, meditace, relaxace a moudrosti).

V severním sektoru podporuje náš osobní růst. Zde nám přináší také radost a optimizmus do života. Dává se sem i při emočním a citovém vypětí, při problémech s ledvinami, močovým měchýřem či při ženských potížích.

Tvůrčí schopnosti podpoří nejlépe v západní Feng Šuej zóně, pracovně nebo na psacím stole. Na pracovním stole zlepšuje schopnost soustředění, učení a osvěžuje paměť.

Další blahodárné účinky achátu v tradicích

Achát s chalcedonem také vyrovnává ženskou a mužskou polaritu. Neutralizuje negativní energie. Příznivě ovlivňuje břišní oblast - žaludek, slinivku břišní a vše, co souvisí s trávícími procesy, vstřebáváním potravy a též "spalováním" cholesterolu. Harmonicky působí také na močový měchýř, ledviny, pohlavní orgány a lymfatický systém. V tradicích se využívá k tlumení bolestí - zejména hlavy, beder a šíje, vhodný je i při potížích se zrakem, kůží, vlasy, nehty aj. Tento krystal v naší blízkosti velmi oceníme i při psychické zátěži, roztěkanosti, stresu apod.  

Původ: Maďarsko

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Achát přírodní
Hmotnost: 0.087 kg
Rozměry:: 5,8 x 5 x 3,3 cm