Achát broušený se vzácným okrajovým linkováním modrého chalcedonu 1,13 kg !!! Broušený achát z Brazílie, se seříznutou základnou pro stabilitu na ploše. 14 x 10,5 x 4,5 cm. Brazílie

 
  • 1 z 8
 

Achát je vyhlášeným kamenem rovnováhy. Blokuje geopatogenní zóny. Vyrovnává póly jin a jang po fyzické i psychické stránce. V Tradiční čínské medicíně a krystaloterapii jsou společně s křišťálem jedni z nejfrekventovaněji používanými krystaly, oba kameny jsou považovány za "univerzální léčitele".. Achát dává do souladu také city a rozum. Podporuje soustředění, pomáhá skvěle při učení. Zbavuje stresu a zklidňuje. Achát je velmi jemný a "pohodový kámen. 

Dostupnost Vyprodáno
680 Kč / ks
Kód produktu ACH12
Kategorie Achát
Položka byla vyprodána...
 

Velký vybroušený achát se vzácným okrajovým linkováním modrého chalcedonu, se seříznutou základnou pro stabilitu na ploše.

ACHÁT VE FENG ŠUEJ

Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang. Pomáhá se soustředit a uvolnit. Dodává odvahu do vztahů. Očišťuje prostor od všeho negativního.

Pozvolně ale vytrvale působící kámen. Uvádí do souladu ženskou a mužskou energii jin a jang.

Feng Šuej dětského pokoje – achát díky jeho jemnému působení pomáhá dětem dobře spát. Navíc zklidňuje jejich emoce a dodává pocit bezpečí.

Umístěním na psací stůl docílíte snazšího učení.

Feng Šuej Ložnice – achát je skvělý kámen na ztišení mysli a podporu kvalitního spánku. Přináší pocit bezpečí a ochrany. Hojí rány z předešlých vztahů a očišťuje od pocitů ukřivdění. Posiluje v odhodlání hledat nového partnera. Vhodný také pro ženy s problémy s dělohou.

Feng Šuej kanceláře nebo pracovního stoludodává klid, schopnost se soustředit a uvolnit se.

Další léčivé účinky achátu:

Achát je podobně jako křišťál jedním z univerzálních "léčitelů". Achát vyrovnává ženskou a mužskou polaritu. Neutralizuje negativní energie. Tlumí bolesti hlavy a zad aj. Velmi vhodný krystal pro harmonizaci ženských pohlavních orgánů. Podporuje trávení. Léčí žaludek, slinivku břišní, oči. Pročišťuje lymfatický systém a léčí problémy s kůží aj.

Achát je pochopitelně i nádhernou dekorací v interiéru.

Další acháty naleznete kliknutím na tento odkaz.

Původ: Brazílie

Hmotnost 1.13 kg
Rozměry: 14 x 10,5 x 4,5 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.